Цікавлять професії сфери будівництва?

Цікавлять професії сфери будівництва? Навчайся!
Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:
  • Архітектура та містобудування»,
  • Будівництво та цивільна інженерія»,
  • «Деревообробні та меблеві технології»
чи освоїти професії:
  • бетоняр,
  • маляр,
  • машиніст бульдозера (будівельні роботи),
  • машиніст дорожньо-будівельних машин,
  • машиніст екскаватора,
  • машиніст крана автомобільного,
  • монтажник систем утеплення будівель,
  • робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків,
  • слюсар будівельний,
  • водій навантажувача,
  • електрогазозварник.
Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.
Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

На підставі сертифікатів на навчання безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:
  • столяр будівельний,
  • токар,
  • штукатур,
  • бляхар,
  • муляр,
  • водій навантажувача,
  • електрогазозварник.
Учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни (зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні)) у рамках експериментального проєкту ці професії також можуть здобути безоплатно.
Тривалість курсів – 3,5 - 6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.
А ще можна скористатися безоплатними платформами онлайн-курсів: «Дія. Освіта», Освітній портал Державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.
Нові знання – нові можливості!
За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. (063)5765756.