Торгівля людьми

Торгівля людьми - актуальна проблема для України

Торгівля людьми була і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що їх переживає світ, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

Гарячі лінії, за якими можуть звернутися особи постраждалі від торгівлі людьми:

Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей - 1547 , +38(044) 284 19 43.

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527, 0 800 505 501.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - 116 123, 0 800 500 335.

Про форми торгівлі людьми детальніше в інфографіці.