Маєте ідею, але бракує коштів? Запропонуйте бізнес-план та здійсніть свою мрію!

На Бережанщині зараз реалізується 21 успішний бізнес-план учасників програми єРобота, зокрема, з отримання мікрогрантів до 250 тис грн на відкриття або розвиток власного бізнесу зі створенням нових робочих місць та 2 успішних бізнес-плани програми «Грант для ветеранів та їх подружжя».
Начальник Бережанського управління Тернопільської філії Тернопільського ОЦЗ Галина Лехняк спільно із консультантом роботодавця Вікторією Кузів відвідали переможця грантової програми «Власна справа» ФОП Володимира Пастуха, який з початку війни, як і більшість підприємців зіштовхнувся з проблемами розвитку власної справи у зв’язку із браком коштів. Проте роботодавець, не втрачаючи надії, звернувся у Бережанське управління Тернопільської філії ОЦЗ, де отримав вичерпну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо написання бізнес-плану та в результаті успішно пройшов онлайн-співбесіду.
За отримані грантові кошти підприємець зможе облаштувати стелажами свій магазин для готової грільової продукції та значно розширить асортимент продукції, що зробить магазин конкурентоспроможнішим на ринку роздрібної торгівлі Бережанщини.
Під час конструктивного діалогу мова йшла про особливості провадження бізнесу, реальні труднощі в реалізації бізнес-планів та шляхи їх вирішення, важливість дотримання умов договору мікрогранту, піднімалися питання, які є актуальними на даному етапі розвитку.

Соціально відповідальний бізнес – це наше майбутнє.
Пишаємось та бажаємо Володимиру великих підприємницьких успіхів!

Отримати мікрогрант єРобота може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.
Подати заявку можна через Дія https://is.gd/Zezi5a

Детальніше про програму «Грант для ветеранів та їх подружжя» та як подати заявку онлайн - https://is.gd/DWJKfW