Іванівська громада
Тернопільська область

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Відповідно до Постанови

 «Про ефективне використання державних коштів»

від 11.10.2016  № 710 зі змінами

 з метою ефективного

 та раціонального використання коштів

 

 

Предмет закупівлі:

«Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області» (ДК 021:2015  код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Іванівська сільська рада, Адреса: 48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, вул. Лесі Українки,36.ЄДРПОУ: 04394616

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області» (ДК 021:2015  код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

3. Ідентифікатор закупівлі (Відкриті торги ): UA-2022-01-28-005648-c

4. Обґрунтування доцільності закупівлі.

Вулиці  с.Глещава    за своїм значенням класифікуються переважно  житловою забудовою. У селі розміщені  школа І-ІІ ст., дитячий садок, фельдшерсько-акушерський пункт, адмін. приміщення старостинського округу ,поштове відділення , церква тощо.  У  2019 році збудовано водозабір. Тобто, будівництво вул. водопроводу  є необхідним, оскільки в селі знаходяться житлові будинки та  об’єкти соціальної інфраструктури. Загальна протяжність водопроводу -10 274 м.

5. Обґрунтування обсягів закупівлі. Очікуваний обсяг закупівлі робіт з «Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області» (ДК 021:2015  код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) визначено згідно технічних характеристик  вуличного об’єкта  та кошторисної документації, а саме: загальна протяжність водопроводу – 10 274 м., також  встановлення: пожежний гідрант -2 шт. , підєднання до двох водозаборів -2шт.  Планується користування водозабором – 195 господарських дворів.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 4`280`509,20 гривень.

8. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У випадку, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 1 до Тендерної документації. Документацію розроблено згідно з вихідними даними на проектування з дотриманням вимог (щодо міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки, у тому числі вимог з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, та інженерного забезпечення , кошторисної частини проектної документації, санітарного й епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної безпеки, техногенної безпеки, енергозбереження. Клас наслідків (відповідальності ) об’єкту – СС1.

9. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі. Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 № 28., відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації.

При визначенні очікуваної вартості використовуємо зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, згідно якого загальна кошторисна вартість будівництва складає 4 466 742,00 грн., у тому числі: будівельні роботи –  4`280`509, 20 грн.,  інші витрати -186 232,00 грн.

Очікувана вартість робіт розрахована за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника та інжинірингові послуги» та глави 12 «Проектні, вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

 

                Уповноважена особа                                              Марія ДРОБОЦЬКА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних