Вітаємо Антона Івановича Білика!
27 квітня святкує свій День народження Антон Іванович Білик – найвизначніший мешканець Іванівської громади, щедрий меценат, мудрий керівник, невтомний трудівник, знаний в Україні аграрій та депутат обласної ради.
Шановний Антоне Івановичу!
Весь депутатський корпус, виконком і колектив Іванівської сільської ради та вся Іванівська громада щиро вітає Вас із Днем народження.
Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, затишку і спокою в оселі, злагоди у родині, впевненості в завтрашньому дні! Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай людська шана буде винагородою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро, а земля-матінка щедро віддячує Вам за Ваш неоціненний труд.
Бажаємо щоб Ваш життєвий шлях був світлим і радісним, як цей святковий день, життєва нива – щедрою на врожаї, а дружні привітання додали життєвої наснаги до скарбниці Вашої душі.
Низький уклін Вам за щедрий коровай на столі, за мудрість, віру і надію!