УЧАСТЬ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ О.ШЕВЧИШИНА У ДРУГІЙ СЕСІЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА В ПОЛЬЩІ

Дата: 01.06.2018 10:32

З 21 по 25 травня в Польщі за підтримки Програми DOBRE відбулась друга сесія п’ятої групи  Академії лідерства Ради Європи для місцевого самоврядування. Серед учасників Академії був заступник сільського голови О.Шевчишин.

21-23 травня проходило навчання у Гданську, де було визначено переваги та недоліки різних стилів управління, розглянуто компоненти активного слухання та лідерство завдяки емоційному інтелекту, вивчено способи підвищення якості роботи персоналу та ін.

24 травня група відвідала сільську гміну (громаду) Гнєвіно (26 населених пунктів, 7 тис. мешканців), де оглянула місцевий стадіон, музей старожитностей, скульптури і електростанцію.

25  травня учасники переймали досвід в міській гміні м.Гдиня. Тут відбулась зустріч з управлінцями різних рангів та екскурсія по місту.