УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ГЕНДЕРНІ ПРОБЛЕМИ НА СЕКТОРАЛЬНОМУ РІВНІ» У КИЄВІ

Дата: 20.06.2018 11:40

14-16 червня у м.Київ проходив семінар з гендерно-орієнтованого бюджетування «Гендерні проблеми на секторальному рівні».  В даному заході прийняли участь представниці Іванівської ОТГ: Г.Трач (секретар виконкому Іванівської сільської ради) та М.Стець (головний спеціаліст з питань формування бюджету).

У перший день семінару наші учасниці розглядали стратегічні документи, спрямовані на досягнення ефективної реалізації гендерної рівності та розширення можливостей жінок та чоловіків; вивчали нове законодавство та практики для ОТГ у сфері освіти, молодіжної політики. Другий день був присвячений тематичним сесіям про гендерні проблеми у різних сферах: освіти та позашкілля, молодіжної політики, культури, спорту і туризму, соціальних послуг та соціального захисту. Третього дня відбулась презентація програм представників ГБГ у різних галузях. Іванівська ОТГ підготувала Презентацію «Місцева цільова програма соціальної підтримки малозабезпеченого населення Іванівської ОТГ» і представила її.

Захід відбувся за підтримки USAID-DOBRE, Global Communities та Національного Демократичного Інституту.