ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

Дата: 26.10.2018 09:14

За сприяння адміністрації Іванівської сільської ради 25 жовтня для учнів випускних класів Іванівської ЗОШ І - ІІІ ступенів та Ілавченської ЗОШ І- ІІІ ст. відбулася презентація Українсько-німецької факультет-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилиша Тернопільського національного економічного університету.

Професор Ольга Царик з колегами Людмилою Крайняк та Наталією Рибіною, волонтером Корпусу миру Шоном Хіксом та Представником Дрезденського техуніверситету Крістофером Колелем провели змістовну та цікаву бесіду у рамках профорієнтаційної роботи з учнями. Адже, правильний вибір професії зумовлює не лише моральне задоволення, а й позитивну самооцінку і високу продуктивність праці.