АКТИВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ ПОДАЛИ ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ 2019 РОЦІ

Дата: 28.10.2018 16:13

У 2018 вперше в громаді реалізовується Бюджет участі (Громадський бюджет).  Переможцем, за який проголосувало 368 чол. (із 1078, які голосували), став проект «Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.» на суму 142 973 грн. Зараз роботи на завершенні.

Оскільки,  під час громадських обговорень мешканці висловили ряд зауважень та пропозицій щодо Бюджету участі, місцевою владою було внесено декілька поправок до Положення про Громадський бюджет. У 2019 році заплановану суму Бюджету участі (206 тис.грн.)  буде розподілено між населеними пунктами громади відповідно до кількості населення.

З 15 вересня до 15 жовтня мешканці громади мали можливість подати свої ідеї. Найбільш активними членами громади були жителі Іванівки та Ілавча. На жаль, населелення Лозівки не виявило бажання брати участь у Громадському бюджеті.  В цьому році активність мешканців дещо знизилася і за кількістю поданих проектів була такою:

Іванівка – 2, Ілавче – 2, Сороцьке – 1, Глещава – 1, Лозівка – 0.

От і виявилося, що активно критикувати та негативно коментувати діяльність місцевої влади значно простіше, ніж написати проект для покращення свого населеного пункту.