Голосування за проекти бюджету участі розпочинається 01.11.2018 року.

Дата: 31.10.2018 15:51

До відома мешканців населених пунктів Сороцьке , Ілавче, Іванівка, Глещава !

До комісії з відбору проектів громадського бюджету подані такі проекти :

2 освітніх  :

-Проект №1 «Оновлення подвіря школи, встановлення лавочок, сучасного освітлення, сміттєвих баків, вело стоянок/Село Ілавче/;

-проект №2-Кабінет математики-творча лабораторія вчителя та учня/Село Іванівка/;

4 проекти , що відносяться до інших :

-№3-Наш парк для відпочинку/Село Іванівка/;

-№4-Впорядкування території вуличного скверика по вул..Райха Й/Село Ілавче/;

-№5- Створення комфортної зони для занять спортом/Село Сороцьке/;

-№6-Окультурнення села:лавка, тренажери/Село Глещава/.

З 01  до 15 листопада 2018 року з 15.00 год до 20.00 год   буде проводитись голосування.

Бюлетні для голосування можна одержати в пунктах голосування: це   будинки культури  та   сільский клуб .

Бажаючим проголосувати за проекти бюджету участі потрібно звернутися до таких відповідальних осіб:

Село Іванівка:

Приміщення Іванівського СБК- директор Іванівського СБК Сивак Оксана Йосипівна, художній керівник Палиця Михайло Степанович.

Село Ілавче:

Приміщення  Ілавченського сільського клубу-завклубом Стасій Лідія Володимирівна; бібліотекар Бомок Марія Петрівна.,

Село Глещава:

Приміщення  Глещавського  СБК-директор Глещавського СБК Стечишин Оксана Романівна; бібліотекар Губай Галина Ярославівна,

Село Сороцьке:

Приміщення Сороцького  СБК- бібліотекар Шварчовська Наталія Леонівна , вчитель Сороцької ЗОШ І-ІІ ст.. Пелехата Марія Євгенівна.

Голосування завершиться 15 листопада  о 20 год.