7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ
Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Вітаємо депутатів обласних, міських, районних і сільських рад, сільських, селищних та міських голів, голів районних і обласних рад, працівників виконавчого апарату рад різних рівнів, усіх, хто причетний до цього свята!
Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.
З нагоди професійного свята в Тернопільському обласному драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка за значні здобутки і вагомі досягнення в роботі найкращих відзначили грамотами та подяками, цінними подарунками. Представників Іванівської громади також нагородили: грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації – заступника сільського голови Олега Шевчишина, подякою голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука – секретаря ради Лесю Гайданку, грамотами Тернопільської обласної ради – секретаря виконкому Ганну Трач та депутата Софію Білик.