У ГЛЕЩАВЕЦЬКІЙ ШКОЛІ ВІДКРИЛИ КУТОЧОК ДУХОВНОСТІ

Дата: 25.01.2019 12:09

23 січня у селі Глещава відбулась величава подія – відкриття КУТОЧКУ ДУХОВНОСТІ у школі.  Ця незабутня урочистість зібрала не тільки усю шкільну родину: учнів, батьків, учителів, але й всечесного отця, вихованців та працівників дитячого садочка, місцевих мешканців та гостей школи.

Розпочалося свято із виконання колядки «Нова радість стала». Згодом отець Михайло Бочан відслужив молебень до Матері Божої та освятив фігурки Богоматері та ангеликів. Парох привітав усіх присутніх і наголосив, що створення Духовного куточку є важливою подією не тільки для школи, а й для села!»

По завершенню освячення також відбувся святковий концерт, котрий підготували учні, вчителі та церковний хор. Вони колядували, співали, читали вірші та прозу, присвячені Богородиці та Її Синові Ісусу:

Царице світу, неба і землі, Пречиста Діво, радуйся Маріє!

Твій світлий образ на небеснім тлі чудесною появою зоріє!

О Мати Божа, о Непорочна! Навчи нас Бога над все любити

Велично, вірно, щиро, святочно в серці ім’я Його носити!

Ініціатором створення Куточку духовності стала директор школи Стефанія Ковальська. В кінці свята вона дякувала усім причетним до реалізації своєї благородної ініціативи:

«Ідея створення Куточку духовності у мене виникла вже давно. І в цьому допоміг благодійник із США Андрій Пасин, який запропонував фінансову допомогу школі. Родичі п.Андрія є виходцями із Глещави з родини Пташинських. Тому я дуже дякую йому! Також щиро вдячна усім, хто допоміг облаштувати Куточок, особливо сім’ї Миколи та Оксани Кравець… Тепер уся шкільна родина матиме місце для щоденної молитви…

…Дякую усім, хто долучився до сьогоднішньої події!»

Завершилося свято виконанням «Многая літа!» усіма присутніми.