Зустріч з громадськістю с.Іванівка та с.Глещава Іванівської ОТГ

Дата: 04.02.2019 10:24

1 лютого в приміщенні Іванівського СБК відбулась зустріч з громадськістю с.Іванівка та с.Глещава з питання розроблення плану перспективного розвитку Теребовлянського району на 2019-2021 роки.

Розпочався даний захід із Державного гімну та благословення отця Івана. Школярі підготували невеличкий концерт.

Згодом доповідали:

* голова райдержадміністрації Юрій Ништа про здобутки та можливості розвитку Теребовлянщини;

* голова Іванівської сільської ради Руслан Шафранович та староста с.Глещава Богдан Михайлюк про розбудову інфраструктури громади в умовах децентралізації;

* начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Іван Яремко про виплату субсидій у грошовій формі та «пакунки малюка»;

* головний спеціаліст відділу освіти РДА Наталія Яцух про розвиток професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення результативності роботи з обдарованими учнями. Також Наталія Іванівна нагородила грамотами обдарованих учнів та творчих вчителів Іванівської школи;

* директор Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ганна Калініченко про зміцнення та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів Іванівської ОТГ;

* начальник управління агропромислового розвитку РДА Лариса Донецька про фінансову підтримку АПК у 2018 році та пріоритетні напрямки розвитку на 2019 рік;

* головний лікар комунального некомерційного підприємства ТРР «Теребовлянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Степан Кундрат про стан впровадження медичної реформи в Іванівській ОТГ.

Громадськість мала можливість задавати доповідачам питання. Найактуальнішими темами для мешканців виявилася тема медичної реформи.

В фойє Будинку культури усі присутні мали змогу оглянути виставку робіт іванівських та глещавецьких умільців.