ВІДКРИТТЯ ФАПу В ГЛЕЩАВІ

Дата: 20.06.2019 23:19

Багатий червень на події в Іванівській ОТГ.

Нещодавно медичні працівники громади відсвяткували своє професійне свято, а вже сьогодні урочисто відкрили нове приміщення ФАПу. В с.Глещава. ПАП «Топільче» встановило тут нові вікна, громада допомогла зробити добротний ремонт, придбала нові меблі та обладнання.

Привітати присутніх зі святом приїхали гості: Степан Кундрат – керівник Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Марія Сельська – головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я ОДА, сільський голова Руслан Шафранович, працівники медзакладів громади. Для благословення на добру роботу та освячення медзакладу прибув місцевий священик. Радів успіхам староста Богдан Михайлюк.

В подарунок Глещавецький ФАП, його фельдшер Надія Фінковська та лікар Любов Бодрова отримали сучасний термометр, пульсометр, стетоскоп та інше. В недалекому майбутньому очікують на кардіограф та встановлення пандусу.

Мешканців та гостей села привітав зі святом сімейний дует Фінковських:  авторськими віршами син Віктор, а гуморесками – батько Михайло.

Після урочистостей усі охочі мали можливість поміряти температуру та пульс на нових приладах.