Важливість співпраці громадського сектору та влади в ОТГ

Дата: 20.07.2019 13:32

Семінар «Співпраця громадського сектору та органів місцевого самоврядування" відбувся 19 липня в Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування (ТЦРМС)  за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. В навчанні взяли участь більше 20-ти представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій громад області, серед яких були й учасниці з нашої громади: Ганна Сеньків та Катерина Шпендак.

Наші представниці ознайомилися із формами та нюансами співпраці громадського сектору з органами місцевого самоврядування, рівнями та інструментами громадської участі, а також – з досвідом роботи та особливостями співпраці з місцевою владою  Центр розвитку ініціатив "ІнСорс" в Шумській ОТГ та ГО «ЦВІТ» у Вишнівецькій ОТГ.

В кінці семінару наші учасниці разом з іншими працювали в групах, де визначали спільні та відмінні очікування місцевої влади від ГО та громадськості від ОМС.