Черговий раз - оцінка ОТГ

Дата: 19.08.2019 14:29

Черговий раз - оцінка  ОТГ, щодо залучення громадян до ефективного управління громадою (через застосування інструменту РМСІ).

В  рамках  програми «Децентралізація приносить кращі  результати та ефективність» (DOBRE) 5 серпня 2019 року відбулося розширене  засідання керівників та спеціалістів  апарату Іванівської сільської ради, представників комунального підприємства та  представників громадськості, на якому самі учасники засідання визначали спроможність  Іванівської ОТГ щодо залучення своїх громадян до ефективного управління громадою (через застосування інструменту РМСІ).

Індекс спроможності місцевої влади проводився за 4 компетенціями: лідерство та управління; фінансовий менеджмент та бюджетування; надання публічних послуг; залучення громадськості.

Перший раз оцінювання ОТГ проводили аналітики та  експерти  Програми DOBRE. За результатами ОТГ отримала 10 балів.  Вдруге такий аналіз проводився експертами разом з представниками Іванівської ОТГ, роботу ОТГ оцінено на  37 балів. За результатами другого оцінювання ми побачили плюси та мінуси, зрозуміли, в якому аспекті треба більш активно працювати. Після  врахування усіх рекомендацій та настанов,  керівництво  ОТГ розробило дорожню карту, мобілізувало зусилля на поліпшення індексу спроможності у всіх напрямках. Багато вдалося зробити, ще більше  заплановано  у наступні роки. До аналізу роботи ОТГ віднеслися самокритично, індекс спроможності ОТГ щодо залучення громадян поліпшився на 18 балів, проте, результати оцінювання ще будуть перевірятися експертами та аналітиками Програми DOBRE.