В с.Ілавче святкували День села та збирали пропозиції до бюджету

Дата: 21.08.2019 17:09

18 серпня Ілавче святкувало День села. Мешканці та гості села відпочивали і дивилися святковий концерт, діти розважалися на атракціонах, гірках і батутах.

Також була можливість подати пропозиції до місцевого бюджету на 2020 рік, заповнюючи анкету. Охочих виявилося дуже багато, тому збір пропозицій в Ілавчі буде організовано ще раз на початку вересня. Отож, проанкетовано 60 осіб (з них 17 –  до 35 років), які подали 77 пропозицій. Найчастіше були такі: відновити ставок (21),  облаштувати дитячий майданчик на вул. Загородня (Рудки) (14), провести ремонт дороги по вул. Лесі Українки (7).

Після завершення інформаційної кампанії «Впливай на бюджет своєї громади!» всі ваші пропозиції будуть відсортовані, згруповані та опрацьовані відповідальними особами сільської ради. Загальні результати кампанії можна буде переглянути в кінці вересня на сайті громади та сторінці Іванівської ОТГ в Facebook.