Інфокампанія «Впливай на бюджет своєї громади!» в Іванівській ОТГ завершується.

Дата: 06.09.2019 09:58

У серпні в населених пунктах Іванівської громади в рамках проекту «Доброчесні громади» (програма DOBRE) розпочалась інформаційна кампанія «Впливай на бюджет своєї громади!» та проводився збір пропозицій до місцевого бюджету на 2020 рік: 11 серпня – в Іванівці та Сороцьку, 18 – в Ілавчі, 25 – в Глещаві.

4 вересня в Ілавчі відбулася заключна частина інфокампанії – зустріч експерта Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Миколи Орлова, представників Іванівської сільської ради та громадськості. Новинкою цьогорічної інфокампанії стало інформування та залучення до бюджетного процесу старшокласників громади. Отож, учасники заходу мали можливість більше дізнатися про тонкощі бюджетного процесу, звідки громада бере гроші і як їх витрачає, як можна впливати на бюджет своєї громади, задати питання експерту, сільському голові чи керуючій справами, а також отримати брошурки «Бюджет для громадян – 2019» і подати свою пропозицію до місцевого бюджету на 2020 рік.

Станом на 6 вересня маємо такі результати: 196 осіб подали 305 пропозицій в письмовій формі (багато з них повторювалися):

• лідером є Ілавче – 78 осіб, 107 пропозицій;
  • Іванівка – 55 осіб, 94 пропозиції;
  • Сороцьке – 40 осіб, 62 пропозиції;
  • Глещава – 22 особи, 41 пропозиція;
  • Лозівка – 1 особа, 1 пропозиція.

Всі пропозиції будуть відсортовані, згруповані та опрацьовані відповідальними особами сільської ради. Загальні результати кампанії можна буде переглянути в кінці вересня на сайті громади та сторінці Іванівської ОТГ в Facebook.

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ АКТИВНІСТЬ!