Іванівська громада

Іванівська ОТГ на Фестивалі громад в Теребовлі

Дата: 17.09.2019 22:24
Кількість переглядів: 452

Іванівська ОТГ разом із 16 громадами-партнерками Програми DOBRE Тернопільщини 15 вересня взяла участь у Фестивалі громад «#РАЗОМ DOBRE!» в Теребовлі, який організував Західноукраїнський ресурсний центр.

Представники і представниці нашої громади:

Ділились успіхами залучення громадськості /в рамках Програми DOBRE/:

Складали пазли із зображенням карти громад Тернопільської області:

«Вишивали» букви на спеціальній конструкції:

«Рекламували» найдієвіший інструмент участі громадськості – Бюджет участі:

Обговорювали важливі теми з експертом Громадського партнерства та катались на велосипеді:

Веселились під час флешмобу:

Відповідали на запитання про інструменти участі громадян під час SMART-вікторини і ввійшли в ТОП-5:

Брали участь у квесті «Бюджет для громадян» (на жаль, не перемогли, але старалися):

Розповідали про труднощі в реалізації завдань /у рамках Програми DOBRE/ під час fuck-up обговорення:

Отримали нагороду /наша Громадська організація «Громади єдність» отримала відзнаку та подарунок /:

Смакувати смаколиками та переглядати відеоролик (який знімали та монтували під час фестивалю) залишились найстійкіші:

Всі фото за посиланням: Фестиваль громад "#РАЗОМ DOBRE!" в Теребовлі .