Важливі питання , які хвилюють усіх мешканців громади, розглянуто на 40-ій сесії сільської ради

Дата: 27.09.2019 15:45

На засіданні сорокової сесії Іванівської сільської ради розглянуто 15 питань: зміни до бюджету сільської ради на 2019 рік в частині збільшення доходів та видатків на  фінансування установ ОТГ , затвердження договору між сільською та Теребовлянською районними  радами на фінансування закладів охорони здоровя , надання матеріальної допомоги мешканцям громади  на лікування та інші. Левову частину розглянутих питань на сесії займали земельні питання , оскільки, люди масово почали приватизовувати свої особисті наділи  . Звернення  депутатів Тернопільської обласної ради щодо продовження мораторію до 2025 року на продаж земель сільськогосподарського призначення обговорювалося дуже  активно. Депутати сільської ради одностайно відзначили, що через відсутність справедливої ціни на землю та відсутність  повної інвентризації землі  продавати її зарано, тому і прийняли рішення про підтримку звернення депутатів обласної ради про продовження мораторію  на продаж земель сільськогогсподарського призначення до 2025 року.