Експерт ЗУРЦ проводив у громаді тренінг

Дата: 29.09.2019 22:53

Близько двох місяців тому в нашій громаді проводилося опитування, яке було спрямоване на вивчення навчальних потреб наших жителів. Найбільш затребуваними виявились теми «Лідерство» та «Робота в команді».

Отож, 27 вересня для активних мешканців громади у приміщенні Сороцького СБК був проведений тренінг на тему «Робота в команді», яка є своєрідним вступом до теми «Лідерство». Навчання здійснювалось експертом Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ) Левком Довганем. Учасники заходу дізнались про суть та деталі роботи в команді – розподіл ролей, злагодженість, лідерство, оптимальну кількість членів команди та ін. Також присутні змогли попрацювати у різних групах, виконуючи цікаві практичні завдання.

Нові знання та навички учасники тренінгу зможуть використати у своїй основній діяльності.

Навчальний захід відбувся в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядування» за сприяння Західноукраїнського ресурсного центру –  регіонального партнера програми DOBRE в Тернопільській області.