Аналізуємо результати місцевих виборів до Іванівської сільської ради

Дата: 11.11.2020 10:32

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори.  В Іванівській ОТГ виконали свій громадянський обов’язок 1728 із 3154 виборців, тобто майже 55 %.

Кандидатами на посаду сільського голови було 7 осіб. Впевнену перемогу отримав діючий голова громади Руслан Шафранович:

На депутатські крісла балотувалося 36 кандидатів, 22 із яких обрані депутатами Іванівської сільської ради. Наступні 5 років працюватимуть 17 представників від 4 політичних партій та 5 самовисуванців. Депутатський корпус ради оновився на 95 %.

Найстаршому депутату 61 рік, наймолодшому – 22 роки.

В розподілі «чоловіки/жінки» депутати нового скликання Іванівської сільської ради представлені так:

В професійному розрізі новообрані депутати розподілилися у такий спосіб:  представники сфери освіти – 4, культури – 1, управління – 1, сільського господарства – 2, комп’ютерних технологій – 1, медичної сфери – 3, комунальної сфери – 1, підприємці – 4, студенти – 1, непрацюючі – 4.

Початком діяльності Іванівської сільської ради нового скликання невдовзі стане її перша сесія, яка вирішить найважливіші питання структурування органу місцевого самоврядування та організації початку його роботи.