В Іванівській громаді відбулись консультації з громадськістю щодо проєкту бюджету - 2021

Дата: 17.12.2020 15:41

16 грудня в Іванівці, Глещаві, Ілавчі та Сороцьку відбулися консультації з громадськістю.

Спочатку сільський голова ознайомив присутніх із проєктом бюджету громади на 2021 рік за доходами та видатками. Згодом зазначив, що наступний рік буде кризовим, адже освітньої субвенції бракуватиме на повноцінне функціонування навчальних закладів, а через зростання мінімальної заробітної плати зростуть видатки на утримання техпрацівників.

Також обговорювалися такі питання як оптимізація шкіл громади та бібліотек, економія енергоносіїв, виведення з тіні реалізаторів підакцизних товарів.

Мешканці погодили проєкт сільського бюджету на 2021 рік.

Зазначимо, що даний захід цьогоріч викликав більшу зацікавленість, ніж у 2019 році. Приємно, що деякі мешканці вже прийшли підготовленими, мали із собою роздрукований проєкт бюджету на 2021 рік, володіли цифрами тощо.