Молодіжна рада Іванівської громади відсвяткувала свій перший рік діяльності

Дата: 24.12.2020 12:35

У грудні 2019 р. відбулися Установчі збори молоді Іванівської громади, де обрали голову та секретаря Молодіжної ради, а рівно рік тому 24 грудня – її Перша сесія (http://ivanivska.gromada.org.ua/news/1577433362/ )

Молодіжна рада Іванівської громади вже відсвяткувала свій 1 рочок. Під час заходу згадали як все починалося, про вже зроблену (а її чимало) роботу та плани на майбутнє.

Зі святом молодь привітав голова громади Руслан Шафранович та вручив подарунок – сертифікат на 10000 грн для підтримки діяльності Молодіжної ради.

Продовжилося дійство розвагами. Дві команди «Досвід» та «Молодість» змагалися у вікторині, конкурсах, грі, відгадуванні «фотожаб», руханці тощо.

…Торт зі свічкою, фото на згадку, частування… Свято завершилося…

…Ділимось із вами фото цих щасливих моментів і ще раз ВІТАЄМО нашу МОЛОДІЖНУ РАДУ!!!