Повідомлення про кандидатів на посади директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 29.06.2021 14:33

29 червня 2021 року в приміщенні  адмінбудинку  Іванівської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення  вакантних посад  директорів  Ілавченського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Сороцького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

За результатами засідання конкурсна  комісія вирішила:

• документи претендентів  Маційовського Ігора Васильовича на посаду

директора Ілавченського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

та Романюка Віктора Володимировича на посаду директора Сороцького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів на участь у конкурсах, відповідають кваліфікаційним вимогам до директора закладу загальної середньої освіти та відповідають вимогам допуску до участі у конкурсах, визначених Законом України «Про повну загальну середню освіту та Положенням, можуть бути допущені до участі у Конкурсі.

• затвердити результати голосування щодо допуску претендентів до очного

етапу Конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти  Іванівської ТГ.

• провести 02. 07. 2021 року в 11.00 год. у конференц-залі Іванівської

сільської ради  очний етап Конкурсу.