Насильству немає виправдання!

Дата: 03.12.2021 15:27

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалісти соціального напрямку Іванівської сільської ради разом із представниками поліції зустрілися з учнями та вчителями Ілавченської школи. У ході бесіди присутні ознайомилися з поняттям «насильство» та його видами, дізналися про відповідальність за такі правопорушення, яким чином можна себе захистити та куди звертатись за допомогою у випадку насилля. Усі бажаючі мали змогу отримати рекламно-інформаційні матеріали.

Нагадуємо, що акція «16 днів проти насильства» проходить з 25 листопада до 10 грудня. Основною метою акції є:

* привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

* активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

* проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;

*  формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Актуальні «гарячі лінії»:

** 116-123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства;

** 116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча «гаряча» лінія;

** 0 800 213-103 – цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги.

** 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

** 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;

** 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);

** 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.