Засідання 12-ої сесії сільської ради скликається 10.02.2022 року.

Дата: 02.02.2022 13:53

Сільський голова 01 лютого 2022 року видав розпорядження про засідання 12-ої сесії VІІІ скликання Іванівської сільської ради, яке відбудеться  10 лютого 2022 року о 15 год. в приміщенні конференцзалу .

На порядок денний виносяться  такі питання:

1. Звіт про виконання сільського бюджету Іванівської сільської ради за 2021 рік.

2. Про Програму здійснення заходів призову на строкову військову службу, стимулювання кандидатів на військову службу за контрактом і резервом та сприяння у забезпеченні функціонування шостого відділу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м.Теребовля) у 2022 році.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території Іванівської обєднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.

4. Про Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Теребовлянської міської ради «Теребовлянська міська лікарня» на 2022 рік.

5. Про Програму  розвитку та організаційного забезпечення некомерційного підприємства Теребовлянської міської ради  «Теребовлянський регіональний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік.

6. Про затвердження Програми розвитку комунальної архівної установи «Трудовий архів» на 2022 рік у Тернопільському районі.

7. Про затвердження графіку проведення пленарних засідань сесій Іванівської сільської ради VІІІ скликання на 2022 рік.

8. Про внесення змін до сільського бюджету Іванівської сільської територіальної громади.

9. Про передачу в оперативне управління  виробничого будинку з господарськими будівлями, який знаходиться в селі Ілавче по вулиці Хліборобська №18 (зерносушарка та зерноочисні машини) КП «ІЛГІС».

10. Про надання матеріальної допомоги.

11. Про затвердження розпоряджень, виданих у міжсесійний період.

12. Земельні питання.

13. Різне.