Про виконання завдань щодо готовності захисних споруд цивільного захисту

Дата: 04.02.2022 14:17

4 лютого 2022 року в Іванівській громаді членами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проведені позапланові огляди захисних споруд цивільного захисту та інших споруд, призначених для укриття населення (персоналу, працівників).

Був визначений перелік робіт, які передбачено виконати для приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність до використання за призначенням.
       Перелік споруд цивільного захисту та інших споруд, призначених для укриття населення (персоналу, працівників):

• підвальне приміщення Глещавецької ЗОШ І-ІІ ст. (с. Глещава, вул. Центральна, 10);
  • підвальне приміщення Ілавченського дошкільного навчального закладу (с. Ілавче, вул. Шевченка Т.Г., 42);
  • підвальне приміщення Іванівського сільського будинку культури (с.Іванівка, вул. Ринок, 16).

Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій: сільський голова Руслан Шафранович, заступник сільського голови Олег Шевчишин, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Андрій Любович.

Пам'ятка населенню про порядок укриття в захисних спорудах цивільного захисту

Роз’яснення, щодо дій населення при отриманні сигналу "УВАГА ВСІМ!"