В Іванівській громаді відбулась робоча зустріч

Дата: 08.02.2022 15:58

За ініціативи начальника Тернопільського районного сектору №5 філії Державної установи "Центр пробації" в Тернопільській області підполковника внутрішньої служби Ірини Сохацької 8 лютого 2022 року відбулися робоча зустріч з керівництвом Іванівської територіальної громади Русланом Шафрановичем.
       Одними з актуальних питаннь зустрічі стали:
?* виділення коштів на створення модельних офіців пробації;
?* визначення ключових напрямів залучення до цільових програм для поліпшення умов праці персоналу;
?* надання благодійної допомоги від органів місцевого самоврядування на потреби районного сектору.
       Також під час даного заходу Ірина Сохацька проінформувала присутніх про переваги пробації не тільки для особи, до якої її застосовано, а й для громади та суспільства в цілому, про розвиток пробації та про основні досягнення та пріоритетні завдання Державної установи "Центр пробації".