Теребовлянська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 01.04.2022 11:38

Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник. 48 безробітних Теребовлянщини підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення

Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.

За 3 місяці 2022 року за направленнями Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості професійне навчання проходили 52 безробітних. Навчання здійснювалось на конкретних робочих місцях у 4 роботодавців та 2 закладах освіти. Завершили навчання 52 краян.

48 безробітних підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення в Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ  за напрямом «Безпека праці при проведенні  сільськогосподарських робіт».

Найбільше підвищували кваліфікацію шляхом стажування  на конкретних робочих місцях за професіями продавець продовольчих та непродовольчих товарів. Безробітні також стажувались за такою професією , як  бухгалтер.

Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського господарства і сфери послуг, закладами охорони здоров’я, торгівлі. Так, до прикладу, у січні–березні 2022 безробітні стажувалися на підприємствах ПАП  «Земледар», ФОП Ясінська Г.П., ФОП Ситник І.В., КНПТРР стоматполіклініка.

Це вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:

• зекономити кошти - оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;

• забезпечити підприємство, установу чи фірму необхідними фахівцями, відтак - покращити якість продукції або послуг;

• зекономити час та зусилля, щоб знайти необхідного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;

• самостійно визначити тривалість навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.

Безробітному під час навчання державна служба зайнятості:

• надає матеріальну допомогу відповідно до законодавства України;

• компенсує фактичні витрати на проїзд до місця навчання і назад;

• забезпечує іногороднім безоплатне проживання у гуртожитку.

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці! Деталі – за тел. у Теребовлянській  районній філії Тернопільського обласного центу зайнятості – (03551) 2-10-59 або  2-19-37

Теребовлянська районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 2-10-59)