Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту Іванівської сільської ради

Дата: 02.05.2023 11:57

Іванівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, кулькури, молоді і спорту Іванівської сільської ради

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді і спорту  виконавчого комітету Іванівської сільської ради:

-  громадянство України;

- вища освіта ( не  нище бакалавра)

- знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності органів місцевого самоврядування;                                                                                                                                          - вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;

- стаж роботи  не менше 1  року.

Вимоги до компетентностей:                                                                                                 - робота з великими обсягами інформації;

- орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

- ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;                                                                                               - здатність приймати зміни та змінюватись;                                                               - особиста відповідальність;                                                                                                     - системність і самостійність в роботі.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1.  Заява про участь у конкурсі;

2.   Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3.  Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4   Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;

5.  Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.  Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

9.  Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткову інформацію  про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються у виконавчому комітеті сільської ради.

Термін та адреса прийняття документів – впродовж  30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу,  до 02.06.2023 р., з 08.00 до 16.00 в робочі дні за адресою:  48137 Тернопільська обл.. Тернопільський р-н, с. Іванівка , вул.Лесі Українки №36, адміністративний будинок .

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.