18 серпня - у селах Іванівка, Глещава, Ілавче, Сороцьке працюватиме вакцинальний автобус ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»!

Дата: 16.08.2023 10:21

!!! До відома жителів Іванівка, Глещава, Ілавче, Сороцьке!!!

18 Серпня 2023 року у вищезазначених населених пунктах працюватиме вакцинальний автобус ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України».

!!! Усі охочі, як доросле, так і дитяче населення, мають можливість здійснити вакцинацію від інфекційних хвороб. Окрім послуг імунізації, можна буде перевірити своє здоров’я за допомогою ЕКГ, швидких тестів на гепатит В і С, ВІЛ та СНІД, визначити рівень глюкози в крові, провести пікфлуометрію та отоофтальмоскопію.

!!! У виїздах також візьмуть участь працівники вторинної ланки галузі охорони здоров’я – КНП ТМР «Теребовлянська міська лікарня» (хірург, невролог та УЗД-діагностика), які надаватимуть консультації у приміщеннях Іванівської та Ілавченської АЗПСМ.

Бажаючих отримати консультації до амбулаторій довозитиме автобус.