Громадські слухання щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти

Дата: 05.09.2023 10:34

Іванівська  сільська  рада повідомляє  про  початок  громадського  обговорення щодо  врахування громадських інтересів щодо реорганізації (пониження ступеня, зміни типу) закладів загальної середньої освіти Іванівської територіальної громади, що знаходяться в сільській місцевості.

Мета реорганізації:    .

-забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів у галузі освіти, враховуючи тенденції щодо зменшення кількості учнів в населених пунктах територіальної громади та виконання вимог чинного законодавства України щодо оптимізації закладів освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти.

Запрошуємо жителів громади, батьків, учнів, громадські організації долучитися до громадського обговорення цього питання.

Формат проведення громадського обговорення: публічне громадське обговорення передбачатиме проведення в приміщенні культури населених пунктів  засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективами ЗЗСО.

В період воєнного стану та у  разі карантинних обмежень, спричинених поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та забороною масових зібрань, пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою:

48137, вул. Лесі Українки 36, село Іванівка.

Відповідальний  за  проведення  громадського  слухання  - начальник відділу освіти , молоді і спорту Андрій Любович.

Громадські  слухання щодо  врахування громадських інтересів  щодо реорганізації ї закладів освіти Іванівської територіальної громади будуть проводитись згідно складеного графіку (графік буде оприлюднений).

Початок  об 11.00 годині.

Місця  проведення  громадських  слухань:

-  село Іванівка -  приміщення   СБК по вулиці Ринок №16,

- село Ілавче - приміщення сільського клубу по вулиці ім.Т.Г.Шевченка №102,

- село Сороцьке - приміщення СБК по вулиці Нова №41,

- село Глещава - приміщення СБК по вулиці Центральна.

Телефон  для  довідок   - 0962104804.