23-а сесія УІІІ скликання Іванівської сільської ради відбудеться 21.09.2023 року о 15 годині в приміщення Іванівської СБК

Дата: 18.09.2023 12:30

Сільський голова видав розпорядження про скликання  23-ої сесії УІІІ  скликання  21 вересня  2023 року  о 15 годині в приміщенні СБК  .

На порядок денний виносяться такі питання:

1.Звіт сільського голови про проведену роботу у першому півріччі 2023 року.

2.Звіт про виконання бюджету Іванівської сільської територіальної громади за 1-ше півріччя 2023 року.

3.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення Іванівської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки.

4.Про Програму підтримки військової частини А4638 Збройних Сил України на 2023 рік.

5.Про Програму підтримки  діяльності Тернопільського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації » в Тернопільській області з метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на період 2023 року.

6.Про Програму мобілізаційної  підготовки та проведення мобілізації на території Іванівської сільської ради на 2023-2024 роки.

7.Про Програму «Поліцейський офіцер громади».

8.Про Договір №9 від 22.06.2023 року між Іванівською сільською територіальною громадою та Тернопільської обласною військовою адміністрацією про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції з загального фонду обласного бюджету .

9.Про Договір №6   між Іванівською сільською територіальною громадою та Теребовлянською міською радою про передачу міжбюджетного трансферту.

10.Про затвердження Додаткової угоди №5 до договору №3 від 03.04.2023 року між Іванівською сільською територіальною громадою та Тернопільською  міською радою про передачу міжбюджетного трансферту.

11.Про внесення змін до штатних розписів установ  Іванівської сільської територіальної громади .

12.Про внесення змін до бюджету Іванівської сільської територіальної громади  на 2023 рік.

13.Про встановлення  плати  для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освтіи та харчування учнів у закладах загальної  середньої освіти Іванівської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік.

14.Про внесення змін до Переліку  адміністративних послуг.

15.Про надання матеріальної допомоги мешканцям населених пунктів Іванівської територіальної громади.

16.Про надання згоди на прийняття з державної  у комунальну власність Іванівської сільської територіальної громади спеціального, пожежного автомобіля АЦ-40(131)-137А, марки ЗИЛ, тип (модель)131НА,1992 року випуску, номер шасі 036719.

17.Про затвердження розпоряджень, виданих у міжсесійний період.

18.Земельні питання .

19.Різне.

Сільський голова                                             Руслан ШАФРАНОВИЧ.