План роботи ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Іванівської сільської ради на 2023-2024 роки

Дата: 21.09.2023 11:31

Зміст заходу

дата виконання

виконавці

1

Періодично проводити опитування серед внутрішньо переміщених осіб з метою вивчення їх потреб.

раз в квартал

2

Визначити пріоритетні напрями роботи ради враховуючи результати опитування серед ВПО.

вересень 2023 року

голова ради

3

Клопотати перед  благодійними організаціями про надання гуманітарної допомоги ВПО, які проживають на території громади.

4

Співпрацювати з сільськогосподарськими підприємствами з метою  надання допомоги ВПО продукцією сільського виробництва.

5

Проводити моніторинг стану адаптації дітей у закладах загальної середньої освіти та у дошкільних закладах громади.

раз в місяць

6

Забезпечити виплату компенсацій на житлово-комунальні послуги особам, які надають житло для ВПО.

до 10 числа кожного місяця

відповідальна посадова особа

(член ради)

7

Розміщувати на офіційному сайті громади публікації,  які  можуть бути цікавими для ВПО

секретар ради

8

Вишукувати вільні житлові будинки у населених пунктах громади з метою поселення новоприбулих ВПО.

за потребою

старости населених пунктів, члени