Про скликання 25-ої сесії Іванівської сільської ради, яка відбудеться 14.12.2023 року

Дата: 08.12.2023 14:20

25-а сесія УІІІ  скликання  відбудеться 14 грудня  2023 року  о 10 годині в приміщенні СБК  .

На порядок денний виносяться  такі питання:

1.Про додаткову угоду між Іванівською сільською радою та Теребовлянською міською радою про передачу міжбюджетних трансфертів.

2.Про внесення змін до бюджету Іванівської сільської територіальної громади  на 2023 рік.

3.Про затвердження Положення про резервний фонд бюджету Іванівської сільської територіальної громади.

4.Про Програму розвитку та організаційного забезпечення коммунального некомерційного підприємства Теребовлянської міської ради «Теребовлянський регіональний центр первинної медико-санітарної допомоги на 2024 рік.»

5.Про затвердження договору №11 між Іванівською сільською радою та Теребовлянською міською радою про передачу міжбюджетних транфертів у 2024 році.

6.Про затвердження договору №12 між Іванівською сільською радою та Микулинецькою селищною радою про передачу міжбюджетних транфертів у 2024 році.

7.Про затвердження Положення про преміювання фінансового відділу Іванівської сільської ради.                                                                                                         8.Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Іванівської сільської ради.

9. Про затвердження штатного розпису та структури Іванівської сільської ради на 2024 рік.

10. Про заробітну плату сільського голови у 2024 році.

11.Про Програму  фінансової підтримки КП «ІЛГІС» у 2024 році.

12.Про Програму  поховання  військовослужбовців, які загинули(померли) під час проходження військової служби, внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2024 рік.

13.Про Програму базової підготовки громадян України до національного супротиву та підтримання рівня навченості Іванівської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.

14.Про бюджет Іванівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

15.Про надання матеріальної допомоги мешканцям населених пунктів Іванівської територіальної громади.

16.Про затвердження розпоряджень, виданих у міжсесійний період.

17. Про затвердження  плану діяльності підготовки проєктів регуляторних актів Іванівської сільської ради та її виконавчих органів на 2024 рік.

18.Про затвердження акту передачі майна.

19. Земельні питання .

20.Різне.