26 сесія Іванівської сільської ради УІІІ скликання відбудеться 23 лютого 2024 року

Дата: 15.02.2024 15:54

23 лютого  2024 року скликається 26-а сесія УІІІ  скликання о 14 годині в приміщенні СБК  .

На порядок денний виносяться такі питання:

1.Звіт про виконання бюджету Іванівської сільської ради за 2023 рік.

2.Звіт сільського голови про проведену роботу у 2023 році.

3.Про затвердження Програми протидії проявам терроризму, організованій злочинності та корупції на території Іванівської сільської ради на 2024 рік.

4.Про Комплексну Програму забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території Іванівської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.

5.Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Іванівської сільської ради на 2024-2026 роки.

6.Про затвердження Програми підтримки військової частини А4248 Збройних Сил України на 2024 рік.

7.Про затвердження Програми підтримки військової частини А4638 Збройних Сил України на 2024 рік.

8.Про затвердження Програми підтримки військової частини А4447 Збройних Сил України на 2024 рік.

9.Про внесення змін до сільського бюджету Іванівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

10.Про внесення змін до штатного розпису фінансового відділу Іванівської сільської ради.

11.Про внесення змін до штатного розпису Іванівського закладу дошкільної освіти «Казка» .

12.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення Іванівської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки.

13.Про надання матеріальної допомоги мешканцям громади.

14.Про затвердження розпоряджень, виданих у міжсесійний період.

15.Земельні питання .

16.Різне.

Сільський голова                                             Руслан ШАФРАНОВИЧ.