Голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Негода з робочою поїздкою відвідав центр надання медико-соціальної реабілітації в селі Ілавче.

Дата: 30.09.2024 16:29

Голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Негода з робочою поїздкою  відвідав центр надання медико-соціальної реабілітації в селі Ілавче.

Голова ОВА оглянув палати закладу, медичне обладнання , тренажери, господарські споруди, присадибну ділянку та  зону відпочинку , поспілкувався з працівниками закладу та з  хворими, які проходять реабілітацію.  Представнику Humanitäre Hilfe Bielefeld e.V. (Гуманітарна допомога міста Білефельд) та Благодійної організації «Фонд Благодійність» Пітеру Регеру висловив подяку за благодійну допомогу,  яку Німеччина надає у важкі часи  Україні та побажав усім працюючим у центрі плідної роботи для допомоги потребуючим у реабілітаційних  послугах .